Инвестиционно аналитический форум

Новости: Добро пожаловать на первый инвестиционно аналитический форум, посвященный теме ведения бизнеса в интернете!

Лікарські рослини (Прочитано 283 раз)

KisaMurrr)

еще
  • *
  • Активист
  • Рейтинг: +0/-0
Лікарські рослини
Июнь 26, 2020, 13:03:00
Якщо чесно, то я багато усього чула про те, що завдяки лікарським рослинам є можливість позбавити себе таких хвороб, як грип і просто покращити імунітет. Скажіть, чи доводилося комусь з вас готувати з трав чай?

ВиваДива

еще
  • *
  • Активист
#1 Re: Лікарські рослини
Июнь 26, 2020, 14:22:27
Якщо чесно, то я багато усього чула про те, що завдяки лікарським рослинам є можливість позбавити себе таких хвороб, як грип і просто покращити імунітет. Скажіть, чи доводилося комусь з вас готувати з трав чай?
Так, і я дуже полюбляю експериментувати, тому вирішила відписатися та проконсультувати вас з цього питання. Перш ніж починати займатися самодіяльністю – треба уважно продивитися інформацію теоретичного плану, на порталі про здоров’я healthday.in.ua  ви знайдете потрібні знання. Лікарські рослини я вирішила відкрити для себе нещодавно, вже зробила настій від грипу, раджу вам також спробувати, бо в аптечці окрім таблеток потрібні були ще й інші препарати, тому – раджу вам заглянути на сайт зараз та уважно його вивчити.

yanayana

еще
  • *
  • Активист
#2 Re: Лікарські рослини
Июнь 27, 2020, 23:52:33
навіщо займатися самолікуванням? так можна нашкодити собі

Kristina

еще
  • *
  • Активист
#3 Re: Лікарські рослини
Июнь 28, 2020, 19:24:35
я вообще стараюсь ничего лишнего не принимать, ни трав, ни химических препаратов

Ganna

еще
  • *
  • Активист
#4 Re: Лікарські рослини
Июнь 28, 2020, 21:09:13
я вообще никакие травы не принимаю, у меня на них аллергия, для меня они больший вред наносят, чем пользу. Всегда дома есть таблетки от аллергии https://www.add.ua/medicamenti/allergy/ , потому что я аллергик.исходя из своего опыта могу сказать, что нинадо никому ничего советовать. Лекарства должен назначать только врач.