Инвестиционно аналитический форум

Новости: Добро пожаловать на первый инвестиционно аналитический форум, посвященный теме ведения бизнеса в интернете!

Шолом велосипедний (Прочитано 231 раз)

Sushi

еще
  • Эксперт
  • Рейтинг: +0/-0
Шолом велосипедний
Июль 25, 2020, 13:21:26
Вчора впав з велосипеда, злегка вдарився головою. Тепер в цілях безпеки хочу купити собі шолом, якщо Ви володієте інформацією де продаються якісні захисні шоломи для їзди на велосипеді, підкажіть мені будь ласка.

Sinegon

еще
  • Эксперт
#1 Re: Шолом велосипедний
Июль 25, 2020, 13:34:00
Вчора впав з велосипеда, злегка вдарився головою. Тепер в цілях безпеки хочу купити собі шолом, якщо Ви володієте інформацією де продаються якісні захисні шоломи для їзди на велосипеді, підкажіть мені будь ласка.
Правильно робите то вирішили себе убезпечити, адже зараз дуже багато аварій. Я коли їжджу на мопеді завжди одягаю шолом. Нещодавно мене зачепила машина, я впав шоломом прямо на бордюру, завдяки йому моя голова залишилося зовсім неушкоджена, отримав тільки пару синців на руках.

6opoDa

еще
  • **
  • Специалист
#2 Re: Шолом велосипедний
Июль 25, 2020, 13:57:49
До вибору шолома треба поставитися серйозно адже ви купуєте річ, яка буде відповідати за ваше життя. Перед покупкою бажано читати відгуки про товар, з такими критеріями я вибирав собі шолом для їзди на велосипеді.
Велосипедний шолом купував від фірми Stern, його радили у всіх отзовіках які я відвідав. Також дивився огляд про цей шолом на ютуб, усі відгуки були позитивні. Придбав його я в спортивному магазині в якому раніше неодноразово купував собі одяг https://www.sportmaster.ua/ , шолом дуже надійний, влітку навіть у жарку погоду в ньому їхати комфортно, завдяки гарній вентиляції. Шолом відповідає міжнароднім стандартам безпеки и надійності.

Sushi

еще
  • Эксперт
#3 Re: Шолом велосипедний
Июль 25, 2020, 14:12:57
Я вам дуже вдячний за вашу пораду, адже я міг купити не якісний велосипедний шолом. Зараз зроблю замовлення, наступного тижня я з друзями їжу на вело пробіжку довжиною 80 кілометрів, я буду вже їхати в безпеці.

Rimko

еще
  • *
  • Активист
#4 Re: Шолом велосипедний
Июль 27, 2020, 23:19:40
Для начального уровня катания не нужно покупать дорогостоящие велошлем, можно найти сертифицированный и качественный шлем за небольшие деньги. В различных велосипедных дисциплинах всегда является бюджетная линейка шлемов и соответственно дороже, которая будет более высокие показатели защиты и комфорта, в соответствии с требованиями стиля.