Инвестиционно аналитический форум

Новости: Добро пожаловать на первый инвестиционно аналитический форум, посвященный теме ведения бизнеса в интернете!

Кільце для заручин (Прочитано 256 раз)

Sinegon

еще
  • Эксперт
  • Рейтинг: +0/-0
Кільце для заручин
Июль 26, 2020, 20:19:59
Я вважаю, що мої відносини з моєю дівчиною дійшли то того рівня, коли їх треба узаконити. Мені хочеться зробити це дуже красиво, але мені для цього не вистачає головного, кільця з яким я буду робити пропозицію. Підкажіть хороший інтернет магазин, в якому мене не обдурять, я просто нічого не розумію в прикрасах.

Sushi

еще
  • Эксперт
#1 Re: Кільце для заручин
Июль 26, 2020, 20:27:00

Ось у мене було дійсно красиве пропозицію, тоді 15 років тому я сидів зі своєю коханою на березі озера, грала улюблена музика під яку я стояв на одному коліні, а в руці у мене було кільце яке ще носила моя бабуся.

6opoDa

еще
  • **
  • Специалист
#2 Re: Кільце для заручин
Июль 26, 2020, 20:46:05
Я вважаю, що мої відносини з моєю дівчиною дійшли то того рівня, коли їх треба узаконити. Мені хочеться зробити це дуже красиво, але мені для цього не вистачає головного, кільця з яким я буду робити пропозицію. Підкажіть хороший інтернет магазин, в якому мене не обдурять, я просто нічого не розумію в прикрасах.
Цей момент хвилюючий для будь-якого чоловіка, тремтять коліна, мурашки по всьому тілу. Я пам'ятаю як я робив пропозицію, це було на березі чорного моря, в славному місті Одеса, тоді ще моя дівчина зараз дружина не могла зрозуміти чому до нас о 12 годині ночі підійшли музиканти і почали грати.
Робив я пропозицію ще минулого літа, кільце замовляв магазині ювелірних прикрас https://aurum.in.ua/ua/. Довго чекати мені не довелося, точно не пригадаю, але здається на наступний день я забирав прикраса за новою поштою. Хочу побажати вам вдалого пропозиції, нехай у вас вийти міцна сім'я.

Sinegon

еще
  • Эксперт
#3 Re: Кільце для заручин
Июль 26, 2020, 20:55:45
Залишилося зовсім небагато вже через тиждень я зроблю пропозицію, сподіваюся що відповідь буде позитивною. Обов'язково подивлюся інтернет магазин який ви мені порадили, але не сьогодні скоро дівчина прийде, може побачити.

Sushi

еще
  • Эксперт
#4 Re: Кільце для заручин
Июль 31, 2020, 00:11:31
Робив я пропозицію ще минулого літа, кільце замовляв магазині ювелірних прикрас https://aurum.in.ua/ua/. Довго чекати мені не довелося, точно не пригадаю, але здається на наступний день я забирав прикраса за новою поштою. Хочу побажати вам вдалого пропозиції, нехай у вас вийти міцна сім'я.
Ще і непогані скидки на цьому сайті і багато вибору ;) Але одне цікаво, як дорого обійдеться доставка такого товару?

Parker

еще
  • *
  • Активист
#5 Re: Кільце для заручин
Август 05, 2020, 17:05:45
Цей момент хвилюючий для будь-якого чоловіка, тремтять коліна, мурашки по всьому тілу.

Valera

еще
  • *
  • Активист
#6 Re: Кільце для заручин
Август 05, 2020, 23:52:34
Да, волнующее событие.