Инвестиционно аналитический форум

Новости:

Де можна створити сайт для магазину? (Прочитано 187 раз)

Sinegon

еще
  • Мастер
  • Рейтинг: +0/-0
Порадьте хороший конструктор сайтів, я хочу зробити для свого магазину, хороший сайт ... Хочу зробити саме сам, я вже уявляю як його можна зробити, він буде дуже красиво виглядати.

Masers

еще
  • Эксперт
Ви хочете безкоштовний конструктор або платний? Просто є різні, ясна річ що в платному буде більше функцій і можливостей, але коштувати він буде недешево, також потрібно буде на домен витратитися.

Sinegon

еще
  • Мастер
Бажано звичайно безкоштовний конструктор, тому що платний мені буде не по кишені зараз, краще зробити який-небудь дизайн, подивитися як буде виглядати, наскільки він буде функціональний і потім вже переходити на платний.

Sushi

еще
  • Мастер
Порадьте хороший конструктор сайтів, я хочу зробити для свого магазину, хороший сайт ... Хочу зробити саме сам, я вже уявляю як його можна зробити, він буде дуже красиво виглядати.

Ну дивіться, зараз платних конструкторів сайтів взагалі немає, якщо є, то що то зовсім не зрозуміле ... Раджу вам скористатися системою Бітрікс24 https://www.bitrix24.ua/ завдяки їх конструктору ви зможете зробити той сайт, який ви захочете і взагалі без обмежень.

Чесно кажучи я в шоці, коли побачив що все безкоштовно. Оскільки ви можете створити сайт, виставити товар і навіть налаштувати систему на авто прийняття замовлення та обробку. Мені дуже сподобалося що також ви можете відповідати на запитання покупців, проводити конференції співробітників і додавати в систему своїх працівників, це найкраще що зараз є, для бізнесу.