Инвестиционно аналитический форум

Новости:

Корсети для спини! (Прочитано 230 раз)

PolinaWest

еще
  • *
  • Активист
  • Рейтинг: +0/-0
Корсети для спини!
Сентябрь 02, 2022, 14:36:21
   Хто користується корсетами для спини, підкажіть, які у вас? Хочу собі купити, багато хто радить, попереково-крижовий корсет, середньої фіксації Variteks, але може ви мені розкажіть, які у вас?

DJonn

еще
  • *
  • Активист
#1 Re: Корсети для спини!
Сентябрь 02, 2022, 14:36:52
Вибирайте корсет, який вам підійде за ціною, але Дешеві не беріть, тоді будете впевнені в якості. Я вибирав тільки ті, які дорожче 1 000 тисяч гривень. Він дуже зручний.

Sushi

еще
  • Мастер
#2 Re: Корсети для спини!
Сентябрь 02, 2022, 14:37:10
Мені теж подобаються бандажі від виробника Ottobock Lumbo Direxa, дружина подарувала, тепер набагато зручніше займатися в ньому роботою, на ділянці і заготівлею дров до опалювального сезону.

Tarass

еще
  • *
  • Активист
#3 Re: Корсети для спини!
Сентябрь 02, 2022, 14:38:36
Мені теж подобаються бандажі від виробника Ottobock Lumbo Direxa, дружина подарувала, тепер набагато зручніше займатися в ньому роботою, на ділянці і заготівлею дров до опалювального сезону.
Привіт. Ось вам вище раджу подивитися корсети для спини https://www.medtechnika.com.ua/ua/korsety-dlia-spyny/ я підтримую, раджу заглянути в цей магазин і подивитися їх асортимент.
Там багато надійних корсетів, які вам можуть сподобається. Я свій саме там купив, за ціною вийшло не дорого, тому-що зараз діють знижки. Взяв корсет попереково-крижовий середньої фіксації Ottobock Dorso Carezza Posture, є й інші моделі, треба дивитися особисто і підбирати під свої вимоги.